Blog > Komentarze do wpisu

Święta, święta i po świętach?!

To niesamowite, że Boże Narodzenie jest w stanie zjednać sobie tyle osób:) A może to po prostu urok naszej pielgrzymki?;) Mam tu na myśli oczywiście dzisiejsze spotkanie opłatkowe, które zaskoczyło z pewnością frekwencją:)

         Aby zachować jego obraz dla potomnych streszczę króciutko przebieg. Zgodnie z ustaleniami, do Biechowa zaczęli napływać odświętni pielgrzymi tuż w okolicach godziny 18.00 . Kolędy rozbrzmiewały w murach Sanktuarium i komponowały się z śliczną tegoroczną biechowską Szopką, kiedy w kościele, podczas mroku lampek chionkowych, śpiewaliśmy w takt gitar naszego zespołu! Potem było poświęcenie i degustacja wina, bo jakby ktoś nie pamiętał - dziś święto św. Jana od wina:P - i w tym miejscu oficjalne pielgrzymkowe życzenie dla naszego solenizanta Jasia! Wreszcie nastąpił najbardziej oczekiwany moment, bo nie tylko mogliśmy już przejść do ciepłego pomieszczenia, ale i podzielić się opłatkiem...:) Dookoła słychać było tylko dobre życzenia płynące prosto z naszych serc. Serc pielgrzymów PPB. Miło, iż moglismy poodychać znów sobą i to jeszcze w takim natężeniu! Jak ktoś policzył, było nas około pięćdziesięciu!

         Oby te wszystkie piękne życzenia, wypowiadane przy łamaniu opłatka, spełniły się..obyśmy potrafili i chcieli cieszyć się sobą (nie tylko podczas pielgrzymki...)!

    * Zdjęcia ze spotkania można obejrzeć klikając poniższy link lub klikając link "spotkanie opłatkowe" w zakładce "galeria" po prawej stronie okna głównego! :)

 http://biechowo.blox.pl/strony/spotkanieoplatkowe.html

niedziela, 28 grudnia 2008, biechowo

Polecane wpisy