Blog > Komentarze do wpisu

Pielgrzymka - sprawy najważniejsze!!

Do pielgrzymki pozostały już tylko 2 tygodnie! Najwyższy czas, by przypomnieć kilka istotnych aspektów organizacyjnych i wszelkich spraw związanych z tym wydarzeniem!
Osoby zdecydowane prosimy o nieodkładanie zapisów na ostatnią chwilę, natomiast niezdecydowanych gorąco namawiamy do spróbowania swoich sił na pielgrzymkowym szlaku!

1. Najważniejsze! Zapisywać się można tylko do 22. LIPCA!!

2. Spotkanie organizacyjne, na którym kierownik grupy wraz z przewodnikiem przybliżą nam m.in. co należy ze sobą zabrać, przedstawią krótko program pielgrzymki, będą udzielać rad niezbędnych podczas wędrówki i wiele innych istotnych spraw związanych z pielgrzymką. Udzielą oni również odpowiedzi na Wasze pytania.

3. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 22. lipca ok. godziny 17.00 (po Mszy Świętej o 16.00) w klasztornej salce biechowskiego Sanktuarium.

4. Chętni powinni się odpowiednio przygotować do spotkania. Mianowicie, przy zapisach należy podać:
- imię i nazwisko
- miejsce i data urodzenia
- adres zamieszkania
- numer pesel
- numer telefonu
Poza tym, dla celów pielgrzymkowych zbieramy również:
- adres e-mail
- numer gg

5. Informujemy również, że całkowity koszt pielgrzymki wyniesie 140 zł, które należy wpłacić również podczas zapisów (w cenie zawarte są m.in. ubezpieczenie, transport bagaży, żywność, noclegi na Jasnej Górze i powrót autokarem).

6. Ponadto można potwierdzić swój udział (jedynie nieoficjalnie) na stronie wydarzenia na facebook'u, klikając w poniższy link:
https://www.facebook.com/events/107232439408031/

7. A także odwiedzić profil pielgrzymkowy na facebook'u:
https://www.facebook.com/biechowopromienista

8. Można tutaj, na blogu, znaleźć także ciekawe informacje odnośnie pielgrzymki ("Kontakt", "Pielgrzymka live" czy "Pielgrzymkowe ważności"), znajdujące się po prawej stronie monitora :)

Rodziców, dziadków, rodzeństwa i przyjaciół pielgrzymów zapraszamy do śledzenia każdego naszego kroku. Można to zrobić klikając linki podane wyżej lub tutaj:
http://twitter.com/biechowo

Widzimy się na spotkaniu, a później: w drogę!! :)

sobota, 14 lipca 2012, biechowo

Polecane wpisy