Blog > Komentarze do wpisu

Pielgrzymka - zapisy - rzeczy najważniejsze!

Pielgrzymka rusza już za dwa tygodnie, dokładnie w poniedziałek 28 lipca, dlatego najwyższy czas przypomnieć kilka istotnych aspektów organizacyjnych i wszelkich spraw związanych z tym wydarzeniem!

1. Najważniejsze! Zapisywać się można tylko do 20 LIPCA!!

2. Spotkanie organizacyjne - 20 lipca; na spotkaniu kierownik grupy wraz z przewodnikiem przybliżą nam m.in. co należy ze sobą zabrać, przedstawią krótko program pielgrzymki, będą udzielać rad niezbędnych podczas wędrówki i wiele innych istotnych spraw związanych z pielgrzymką. Udzielą oni również odpowiedzi na Wasze pytania.

3. Spotkanie odbędzie się (jw.) w niedzielę 20. lipca ok. godziny 17.00 (po Mszy Świętej o 16.00) w klasztornej salce biechowskiego Sanktuarium.

4. Chętni powinni się odpowiednio przygotować do spotkania. Mianowicie, przy zapisach należy podać:
- imię i nazwisko
- miejsce i data urodzenia
- adres zamieszkania
- numer pesel
- numer telefonu
Poza tym, dla celów pielgrzymkowych zbieramy również:
- adres e-mail
- numer gg

5. Informujemy również, że całkowity koszt pielgrzymki wyniesie 140 zł, które należy wpłacić również podczas zapisów (w cenie zawarte są m.in. ubezpieczenie, transport bagaży, żywność, noclegi na Jasnej Górze i powrót autokarem).

6. Ponadto można potwierdzić swój udział (jedynie nieoficjalnie) na stronie wydarzenia na facebook'u, klikając w poniższy link:
https://www.facebook.com/events/624888490934521/?ref=22

7. A także odwiedzić profil pielgrzymkowy na facebook'u:
https://www.facebook.com/biechowopromienista

8. Można tutaj, na blogu, znaleźć także ciekawe informacje odnośnie pielgrzymki ("Kontakt", "Pielgrzymka live" czy "Pielgrzymkowe ważności"), znajdujące się po prawej stronie monitora :)

Do zobaczenia w niedzielę!

PS. Informacja dla zespołu: Próba o 15.00

poniedziałek, 14 lipca 2014, biechowo

Polecane wpisy