RSS
niedziela, 19 października 2008

  czuwanie papieskie

Już pewnie każdy odespał wczorajszą noc:) i znów wraca do rzeczywistości... Jednak, myślę, że warto było nie spać, by czuwać, adorować i modlić się (tym bardziej w intencji Jana Pawła II)! Warto przyjeżdżać do Biechowa, widzieć te wszystkie uśmiechnięte buzie, widzieć unoszące się w powietrzu dobroć serca i miłość:) Wtedy naprawdę czuć, że jesteśmy jedną pielgrzymkową rodziną!

Jeśli chodzi o ocenę wczorajszego czuwania, to uważam, że można je zaliczyc do udanych! (A Wy? Jak sądzicie? /czekamy na komentarze!:P/ ) Tym bardziej, iż przyciągnęło wielu modlących się, w ciemnościach nawy głównej, uczestników..Były rozważania, modlitwy i ujmujące wykonania utworów naszego pielgrzymkowego zespołu!;) Nie straszne nam wszelkie faux pas! Zawsze potrafimy stworzyć piękną atmosferę pełną uśmiechów:)

PS dziękujemy o. Marcinowi! :)

 

czuwanie papieskie

 

13:35, biechowo
Link Komentarze (8) »
piątek, 10 października 2008
Już dziś zapraszamy Was, drodzy Pielgrzymi, na czuwanie papieskie do biechowskiego Sanktuarium! Szczegóły znajdziecie w rozszerzeniu tekstu (dla niewtajemniczonych po kliknięciu tytułu, lub wymownej formuły "czytaj dalej").
środa, 17 września 2008
 sdv
 
 To tak, żeby było wiadomo, że pielgrzymka była. A przyszli nasi kochani pielgrzymi w różnych grupach, które docierały tego dnia do biechowa. I potem dumnie reprezentowali pielgrzymkę  biechowską. Dziękujemy wszystkim, którzy do Biechowa tego dnia dotarli! 
 
PS Część chowa się za naszymi flagami, sztandarami itd. Wielu też przybyło indywidualnie. Biechowo nadal przyciąga. To dobrze:) Wybaczcie, że wszystkich na zdjęciu nie zmieściłem. Ale na to nie ma możliwości, więc neich nas reprezentują te dziewczęta z krwią świeżą i symbole nasze pielgrzymkowe równie nowe:)
 
 
19:39, biechowo
Link Komentarze (4) »
niedziela, 24 sierpnia 2008

Miło nam poinformować, iż trzydziestego dnia ósmego miesiąca bieżącego roku (30.08.2008r. ; tj. sobota) odbędzie się oficjalne spotkanie (po)pielgrzymkowe !

Jeśli więc, drodzy Pielgrzymi, macie ochotę spędzić trochę czasu w tym samym gronie, co na przełomie lipca i sierpnia, a dzięki temu przypomnieć sobie ulubione momenty naszej wędrówki (i nie tylko;) ), zapraszamy do biechowskiego parku ok. godz. 19.00, czyli po Mszy Św. wieczornej (która nota bene odbywa się o 18.00).

"Zarząd Plg" planuje ugościć nas kiełbaskami... Warto też wspomnieć, iż tradycja takich spotkań nakłada na ich uczestników powinność przygotowania symbolicznej sałatki tudzież innych słodkich smakołyków (czytaj: placek itp.) :)

Pamiętajmy, że tylko dzięki takim gestom, jak nasze spotkania, duch pielgrzymki nie zginie! Dlatego... :

 

zapraszamy! :)

00:33, biechowo
Link Dodaj komentarz »
środa, 13 sierpnia 2008

Uwaga!

Poszukujemy dawców fotografii! Ze względu na to, iż pragniemy nasze pielgrzymkowe wspomnienia zamknąc nie tylko w sercach, ale i na płytach CD prosimy o ujawnienie się osób, które posiadają uwiecznione momenty naszej wędrówki. Z góry baaardzo dziękujemy :)

PS jesli ktoś z Was wyraża chęć na posiadanie wszystkich zdjęć, może zgłosić się do Ani Łukaszewskiej.

00:19, biechowo
Link Dodaj komentarz »
środa, 06 sierpnia 2008

Aż nie chce się wierzyć. Te 10 dni minęło chyba jeszcze szybciej niż zwykle. Dziś już wszyscy jesteśmy w domach. W większości pewnie stęsknieni, choć nie za domem, a za naszym szlakiem. I strach pomyśleć, że pójdziemy dopiero za rok.

Z każdym dniem podawać będziemy bieżące informacje odnośnie wszystkich rzeczy związanych z pielgrzymką. Już pracujemy nad zebraniem zdjęć i zorganizowaniem spotkania.

Jako jednak, że wspomniany cały długi rok minie nam znów bardzo szybko, do głowy przychodzi mi jedna rzecz, jedno pytanie:

      Kto z Was w przyszłym roku idzie na pielgrzymkę?

 

Czekamy na informację (oczywiście nie zobowiązującą deklarację) w komentarzach. Liczymy także na Wasze wrażenia i opinie o pielgrzymce. 

23:38, biechowo
Link Komentarze (14) »
niedziela, 27 lipca 2008
Już za niecałe dziewięć godzin spotkamy się u progu biechowskiego Sanktuarium, by wspólną modlitwą rozpocząć wędrówkę na Jasną Górę.
W minioną sobotę, czyli 27. dnia siódmego miesiąca, zgodnie z planem, odbyło się spotkanie organizacyjne.
niedziela, 20 lipca 2008
Alfabet pielgrzymkowy, czyli wszystkie najważniejsze z pielgrzymki zwroty, pojęcia, a nawet związki frazeologiczne. Liczę na wasz aktywny udział w tworzeniu alfabetu:)
Już tylko tydzień pozostał do utęsknionego przez nas wszystkich dnia. Przypominamy więc o spotkaniu organizacyjnym, które odbędzie się w sobotę, 26 lipca, po Mszy Św. o godzinie 18. Zapraszamy!