RSS
wtorek, 29 maja 2012

10.06.2012r. o godzinie 11.00 w Sanktuarium w Biechowie O. Paweł (do niedawna jeszcze Brat Diakon) odprawi swoją mszę prymicyjną!
Zapraszamy wszystkich, a szczególnie pielgrzymów, wędrujących w zeszłym roku pod przewodnictwem Ojca (wtedy jeszcze Brata Diakona), na wspólną modlitwę!

22:49, biechowo
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 01 maja 2012

Zapraszamy wszystkich na czuwanie pod tytułem "Odnaleźć źródło", które odbędzie się w sobotę 12.05.2012 r. w Sanktuarium w Biechowie. Rozpoczynamy Apelem Jasnogórskim o godzinie 21. Następnie odbędzie się krótkie czuwanie przygotowane przez uczestników pieszej pielgrzymki z Biechowa na Jasną Górę!

Serdecznie zapraszamy!22:48, biechowo
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 19 kwietnia 2012

Pozostało już tylko 100 dni do postawienia pierwszego kroku na szlaku pielgrzymkowym, prowadzącym nas na Jasną Górę, już 17 raz.

Do znudzenia będziemy pytać (może tym razem się uda):
Kto idzie w tym roku?

13:02, biechowo
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 10 stycznia 2012

Za 200 dni wychodzimy! :) Będzie to już siedemnasta pielgrzymka z Biechowa na Jasną Górę!
Rok temu o tej porze nie pytaliśmy, ale...

Kto idzie w tym roku?! :)

00:07, biechowo
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 20 grudnia 2011

W drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia - 26.12.2011 r. - zapraszamy wszystkich pielgrzymów na coroczne spotkanie opłatkowe! Rozpoczynamy Mszą Świętą o godzinie 16.00, a ok. godziny 17.00 spotykamy się wszyscy w salce klasztornej na tradycyjny opłatek :)

Zdrowych Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w radosnej, rodzinnej atmosferze, życzą
Moderatorzy!

Do zobaczenia!

00:10, biechowo
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 09 października 2011

Zapraszamy na czuwanie papieskie do Sanktuarium Matki Boskiej Pocieszenia w Biechowie, dnia 22.10.2011 r. Rozpoczniemy wieczorną modlitwę Apelem Jasnogórskim o godzinie 21.00. Następnie odbędzie się czuwanie przygotowane przez uczestników pieszej pielgrzymki z Biechowa na Jasną Górę. Na zakończenie rozważań - Msza Święta, zaplanowana na godzinę 22.30.

 

Serdecznie zapraszamy!

12:28, biechowo
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 02 października 2011

Stęsknionych za pielgrzymką informujemy, że pozostało już tylko 300 dni do kolejnej pielgrzymki! :)

00:50, biechowo
Link Dodaj komentarz »
środa, 07 września 2011

10 września br. zapraszamy na czuwanie do Biechowa, poprzedzające uroczystości odpustowe ku czci Matki Bożej Pocieszenia.
Czuwanie rozpoczniemy o godzinie 21.00, kiedy to zespół pielgrzymkowy zagra Apel Jasnogórski. Następnie pielgrzymi ze Środy Wlkp. poprowadzą modlitwę różańcową, podczas której przedstawią Matce Bożej swoje intencje. Po tej modlitwie odbędzie się czuwanie uczestników pielgrzymki biechowskiej. Na godzinę 24.00 zaplanowano Mszę Świętą.

Serdecznie zapraszamy!

22:34, biechowo
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 22 sierpnia 2011

Zapraszamy wszystkich (nie tylko tegorocznych) pielgrzymów na pierwsze oficjalne spotkanie popielgrzymkowe, które odbędzie się w najbliższą niedzielę (tj. 28.08.) w Biechowie! Postarajmy się, by w licznym gronie spotkać się i powspominać wspólnie spędzone 10 dni na pielgrzymim szlaku!

Wszyscy, którzy w tym roku spakowali również aparaty, prosimy o zabranie zdjęć ze sobą w celu wspólnego ich obejrzenia!

Najprawdopodobniej, jeśli pogoda pozwoli, urządzimy pielgrzymkowego grilla/ognisko! Można więc zabrać ze sobą coś w ramach dodatku do kiełbas i innych mięs! :)

Spotkanie rozpoczniemy tradycyjnie Mszą Świętą o godzinie 16.00!!!

Zapraszamy!!!

PS. Próba zespołu - godz. 15.00!!

23:38, biechowo
Link Dodaj komentarz »

Poranek dnia siódmego, wyglądam za okno po przebudzeniu, i nie wierzę własnym oczom! Jestem w Rudzie, jest 5.30 a tu nie pada! Miejsce i czas w sam raz na Mszę! Ojciec Marcin z „obstawą” (czyli służbą liturgiczną) przy ołtarzu, zespół muzyczny i reszta pielgrzymkowej grupy.  Potem jak zawsze: krzyż, znak, tuby i „wychodzimy”!

W Mierzycach czekała już na nas zaprzyjaźniona Pani Doktor, która przyjęła na kontrolę  wymagającyh „ szczególnej opieki zdrowotnej” pielgrzymów. Czekała z otwartymi ramionami, kawą i ciastem.

Wiele dziś zdarzyło się pierwszych razów:

- pierwszy raz obchodziliśmy Dzień Tubiarzy (lub jak kto woli: Tubonoszy) i  Zespołu

- pierwszy raz od początku pielgrzymki mieliśmy słoneczną, upalną pogodę

- pierwszy raz (przynajmniej w przeciągu 5 lat) Pan Marek nie odjechał szybciej z postoju koło wieży

- Ci, którzy idą z nami pierwszy raz zostali oficjalnie włączeni w szeregi grupy promienistej poprzez chrzest! W tym oczywiście brat Paweł!

- pierwszy raz PSPKP wystąpiło w profesjonalnych nowych koszulkach

- pierwszy raz nasz Prezes i Niedorzecznik (jeden z wice Prezesów przypadkiem również) zostali ochrzczeni, prawdziwą zimną wodą!

Chciałam to wszystko zakończyć jakąś ładną pointą, ale zwyczajnie brak mi słów…

16:53, biechowo
Link Dodaj komentarz »
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 16