RSS
czwartek, 10 lipca 2008
Czyli co zabrać ze sobą na pielgrzymkę. Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi, gdyż jako pielgrzymowi, jak dobrze wiecie, wiele razy zdarzyło mi się czegoś zapomnieć. Dlatego czekam na dopiski, a póki co pisze to, co mi do głowy przyszło:)
Regulamin pielgrzymkowy obowiązuje w czasie trwania całej pielgrzymki i dotyczy każdego pątnika. Każdy z nas podpisał oświadczenie, że zaznajomił się z regulaminem i zobowiązuje się go przestrzegać w zgłoszeniu na pielgrzymkę.
niedziela, 06 lipca 2008
Biechowo jest miejscowością leżącą we wschodniej części Wielkopolski, 10 km od Wrześni. Znajduje się na historycznym szlaku z Poznania do Kalisza i Jarocina...
czwartek, 03 lipca 2008
Prezentujemy wam historię Pielgrzymki Biechowskiej! Grupa promienista, która narodziła się w latach dziewięćdziesiątych XX wieku podąża na trasie Biechowskiej nieprzerwanie od kilkunastu lat. Wszystko dzięki zaangażowaniu i chęciom grupy ludzi na czele z o. Bogdanem (nie tylko parafian i nie tylko młodzieży).
Już niebawem, bo 28 lipca, po raz trzynasty wyruszymy na szlak. Tym razem pielgrzymka odbywać się będzie pod hasłem "Oto ja". Zapraszamy już wszystkich do zapisów. Można to czynić w kancelarii parafialnej w klasztorze.

Od dłuższego czasu na portalu nasza-klasa.pl funkcjonuje profil Pieszej Pielgrzymki Promienistej Biechowo - Jasna Góra. Zapraszamy zatem wszystkich do dodawania do grona znajomych tego profilu! Znajdziecie go klikając na ten link: Profil Pielgrzymki Promienistej Biechowo - Jasna Góra

Zapraszamy!!!!

15:56, biechowo
Link Dodaj komentarz »
Prezentujemy wam trasę naszej pielgrzymki. Niech to będzie szansa dla jednych na wspomnienia z poszczególnych odcinków naszego wędrownego szlaku, a dla innych - tych nowych - możliwość zapoznania się z poszczególnymi etapami. Zapraszamy zatem do lektury i dzielenia się wspomnieniami, komentarzami i wątpliwościami w komentarzach!
1 ... 16