RSS
niedziela, 27 lipca 2008
Już za niecałe dziewięć godzin spotkamy się u progu biechowskiego Sanktuarium, by wspólną modlitwą rozpocząć wędrówkę na Jasną Górę.
W minioną sobotę, czyli 27. dnia siódmego miesiąca, zgodnie z planem, odbyło się spotkanie organizacyjne.
niedziela, 20 lipca 2008
Alfabet pielgrzymkowy, czyli wszystkie najważniejsze z pielgrzymki zwroty, pojęcia, a nawet związki frazeologiczne. Liczę na wasz aktywny udział w tworzeniu alfabetu:)
Już tylko tydzień pozostał do utęsknionego przez nas wszystkich dnia. Przypominamy więc o spotkaniu organizacyjnym, które odbędzie się w sobotę, 26 lipca, po Mszy Św. o godzinie 18. Zapraszamy!
czwartek, 10 lipca 2008
Czyli co zabrać ze sobą na pielgrzymkę. Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi, gdyż jako pielgrzymowi, jak dobrze wiecie, wiele razy zdarzyło mi się czegoś zapomnieć. Dlatego czekam na dopiski, a póki co pisze to, co mi do głowy przyszło:)
Regulamin pielgrzymkowy obowiązuje w czasie trwania całej pielgrzymki i dotyczy każdego pątnika. Każdy z nas podpisał oświadczenie, że zaznajomił się z regulaminem i zobowiązuje się go przestrzegać w zgłoszeniu na pielgrzymkę.
niedziela, 06 lipca 2008
Biechowo jest miejscowością leżącą we wschodniej części Wielkopolski, 10 km od Wrześni. Znajduje się na historycznym szlaku z Poznania do Kalisza i Jarocina...
czwartek, 03 lipca 2008
Prezentujemy wam historię Pielgrzymki Biechowskiej! Grupa promienista, która narodziła się w latach dziewięćdziesiątych XX wieku podąża na trasie Biechowskiej nieprzerwanie od kilkunastu lat. Wszystko dzięki zaangażowaniu i chęciom grupy ludzi na czele z o. Bogdanem (nie tylko parafian i nie tylko młodzieży).
Już niebawem, bo 28 lipca, po raz trzynasty wyruszymy na szlak. Tym razem pielgrzymka odbywać się będzie pod hasłem "Oto ja". Zapraszamy już wszystkich do zapisów. Można to czynić w kancelarii parafialnej w klasztorze.

Od dłuższego czasu na portalu nasza-klasa.pl funkcjonuje profil Pieszej Pielgrzymki Promienistej Biechowo - Jasna Góra. Zapraszamy zatem wszystkich do dodawania do grona znajomych tego profilu! Znajdziecie go klikając na ten link: Profil Pielgrzymki Promienistej Biechowo - Jasna Góra

Zapraszamy!!!!

15:56, biechowo
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2